SEVGİ PINARI

Hukuk & Kültür ve Edebiyat Sitesi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sevgi Pınarı Yardım'a Hoş Geldiniz!

 

Sitemizin ziyaretçilerinin siteyi rahatlıkla kullanmasına yardımcı olmak adına bu yazı hazırlanmıştır. Siteyi gezinmekte , yazı göndermek vs sorunlarda site içi mesaj ve iletişimi kullanarak yöneticiye ulaşabilirsiniz. Sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşturulmaya çalışılacağından emin olabilirsiniz.

 

Siteye üye olmak

 

kullanıcı Adı

 


 

 

 

Siteye üye olmak için butonuna tıkladığımızda aşağıda ki tablo karşımıza çıkar

 

 

Kullanıcı Kaydı
 

 

Kullanıcı Profili
Takvim

 

KAYIT

 

veya İptal

 

İsim soy isim , bir kullanıcı adı belirleyip epostayı da yazdıktan sonra üye olarak siteye giriş yapmak için kullanacağımız şifreyi belirleyip bunu tekrar şifre doğrula kısmında tekrarladığımızda işlem tamamlanmış demektir. Kayıt  düğmeszine tıklayarak kayıt işini tamamlamış oluruz..

 

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra kayıt olurken yazdığımız eposta adresimize gelen linke tıklayarak üyeliğinizi aktif edebilirsiniz. Herhangi bir sorunla kaşlaştığınızda

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  adresimize  , site iletişim adresine sorunlarınızı yazabilirsiniz. size en kısa sürede dönülecek sorununuz mutlaka çözülecektir.

 

SİTEYE YAZI GÖNDERMEK

 

Sitemize yazı göndermek için öncelikle kayıt yaptırmanız yani üye olmanız gereklidir. Sitede bir hesap oluşturmadan Üye Menüsü içindeki Yazı Ekle     linkini görmeniz mümkün değildir.

 

Sitede bir hesap oluşturduktan sonra belirlediğimiz kullanıcı adı ve şifremizle siteye üye girişi yaptığımızda üye menüsü içinde Yazı Ekle

 

 butonuna tıklayarak yazı editörünü açarak yazılarımızın yazabilir, herhangi bir yerden kopyaladığımız yazıları yapıştırabiliriz.

 

Editör Seçimi

 

Sitemiz üç adet yazı editörü sunmaktadır. Her biri de işlevsel ve kullanımı kolay editörlerdir. Bu editörler Editör-TinyMCE, Editör-JCE, CKeditör lerdir. Bu editörlerden istediğinizi tercih ederek yazınızı ekleyip gönderebilirsiniz.Ancak Kullanımı en kolay ve fonksiyon itibarı ile JCE editör dür. Sizler herhangi bir seçim yapmadığınızda bu editör ile çalışacaksınız.

 

Ancak önemle belirtmem gerekir ki eğer internet tarayıcı olarak Explorer yada Google Chrome kullanıyorsanız her üç editör kullanılmasında bir problem yok. Ancak tarayıcı olarak Mozilla Firefox kullanıyorsanız son sürümünü mutlaka indirmeniz kesinlikle tavsiye edilir. Son sürüm değilse tarayıcınız editör olarak Editör-TinyMCE tercih etmeniz kesinlikle önerilir. Çünkü diğer editörler ile bir uyumsuzluk sözkonusudur.

 

Pekiyi editörü nasıl seçeceğiz? Gayet basit Üye Girişi menüsü içinde bulunan Profilim  linkine tıkladığımızda yada profil resmimiz üzerine tıkladığımızda şifremizi ,kullanıcı adımızı, profil resmimizi değiştirebiliriz . Profilinize girdikten sonra üst tarafta bulunan düzenle tıkladığımızda profilinizi düzenleyin kısmına tıkladığınızda bu kısımdan editörünüzü seçebileceğiniz gibi şifrenizi resminizi değiştirebilirsiniz 

 

Siz istediğiniz editörle çalışabilirsiniz. Ancak size küçük önerilerim olacak. Özellikle editör-JCE bir çok özelliği ile rahat çalışma açısından tercih edilebilecek bir editör. Ancak ben Türkçe bir editör ile çalışacağım derseniz JCE ve CKeditör tam size göre bir editör. Türkçe olması dolayısı ile simgelerin üstüne fare ile geldiğinizde simgenin hangi amaçla kullanılacağı açıklanmaktadır.

 

Editor -JoomlaCK  Yazı Editörünün Kullanımı

 

Sitemizde en gelişmiş üç yazı editörü kullanılmaktadır. ayar yapmadığımız durumda editor-joomlack isimli yazı editörü kendiliğinden aktif hale gelecektir. Bu yazı editörünün bir çok fonksiyonu bulunmaktadır. Tablolar oluşturmak video eklemek , ses kaydı yayınlamak ve bir çok özelliği yanında en çok kullanılan yazı yayınlama aşamasında kullanılan fonksiyonlarının bir kısmını sizlere anlatmaya çalışacağım.

 

Yazı editörünü açtıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi görünür.

 

 

YAZININ BOYUTUNU BELİRLEME

 

Yazı editörünü açtıktan sonra doğrudan editöre yazımızı yazacaksak  yazımızın başlığını yazdıktan sonra aşağıda olduğu gibi yazımızın boyutunu ayarlıyoruz. Yazımızın büyüklüğünü istediğimiz gibi  8-10-12-14-16 ile devam eden rakamlardan birini seçebiliriz. rakam büyüdükçe yazının büyüklüğüde artacaktır.

 

 

YAZININ RENGİNİ BELİRLE

 

Yazımızın boyutunu ayarladıktan sonra aşağıdak resimde görüldüğü şekli ile tıklayarak yazımızın rengini belirleyebiliriz.

 

 

EDİTÖRE KOD EKLEME

 

HTML  bir kod ile yazı , şiir , video bağlantısı , ses bağlantısı  kodu yapıştıracaksak  resimde görüldüğü gibi  KAYNAK yazan kısma tıklıyoruz. Eğerki editörde yazı şiir  ve resim varsa  KAYNAK düğmesine bastığımızda bunların kondlarını görürüz. Yapacağımız iş vide , ses kodunu nerede görünmesini istiyorsak belirleyip kodu buraya yapıştırarak tekrar KAYNAK düğmesine basarak nasıl göründüğünü izleyebiliriz. Yada aşağıda anlatacağımız şekilde ön izleme düğmesine basarak ta görebiliriz. KAYNAK düğmesine bastığımızda  editörün diğer düğmeleri pasif hale gelir. Tekrar aktif hale getirmek için tekrar KAYNAK düğmesine basıyoruz.

 

 

YAZI TÜRÜNÜ AYARLAMA

 

Yazı boyutunu ayarladıktan sonra yazı türünü de istersek ayarlayabiliriz.

 

 

EDİTÖRÜN RENGİNİ DEĞİŞTİRME

 

Editörümüzün rengini farenin gösterdiği düğmeye basarak istediğimiz renkte ayarlaabiliriz.

 

 

KOPYALADIĞIMIZ YAZIYI DÜZ METİN OLARAK YAPIŞTIRMA

 

Eğer ki herhangi bir siteden kopyaladığımız yazıları yapıştırıyorsak bazı sorunlar ile karşılaşabiliriz. Genelde sitelerden kopyaladığımız yazı tablo halinde tamamını kopyalamakta bu haliyle yapıştırdığımızda sitemizin dışına taşarak menü bölümünü pasif hale getirmektedir. 

 

Bunu önlemek için aşağıdaki resimde görüldüğü gibi düz metin olarak yapıştır seçerek 

 

 

aşağıdaki çıkan tablonun içine yapıştırırız. Kısa yol yapıştır olarak CTRL+V  kullanabiliriz.

 

 

Yazıyı yapıştırdığımızda aşağıda ki gibi görünür.

 

 

Yazıyı yapıştırdıktan sonra  TAMAM düğmesine tıklıyoruz. Tıklamamızla birlikte yazı  editöre yansıyacaktır.

 

 

 

 

YAZIMIZIN BİR BÖLÜMÜNÜ ANASAYFADA YAYINLAMA(DEVAMINI OKU )

 

Siteye göndereceğimiz yazının bir bölümünü anasayfada yayınlamamız şiddetle tavsiye edilir. Çünkü siteyi ziyaret eden ziyaretçiler anasaygayı açtığında yazınızı görebilmelidir. Anasayfada yayınlayacağınız yazının tamamını eğer gösterirseniz hem anasayfa  daha karmaşık ve dolu olacaktır. Oysa yazılarımızın bir bölümünü yayınlarsak  daha fazla yazıyı daha kısa sürede gözleyebiliriz. İkinci olarak ta sizin yazınızının tamamını açarak  okuyan ziyaretçilerin sayısını ancak bu şekilde anlayabilirsiniz. Bu yazınızda gösterim sayısı olarak yer almaktadır.

 

Yazımızın anasayfada görünmesini istediğimiz  kısmını kararlaşytırdıktan sonra  fari imleçi ile aşağıda ki resimlerde görüldüğü gibi tıklayıp yanıp sönen imleç ile belirliyoruz.

 

 

 

İmleç ile tıklayıp belirledikten sonra hemen editörün altında yer alan devamını oku düğmesine tıklıyoruz.

 

 

devamına oku düğmesine tıkladığımızda aşağıda ki resimde gördüğümüz çizgi ortaya çıkar. Bu çizginin altında ki kısım anasayfada görünmeyecek üstündeki bölüm anasayfada görünecektir. Keza size ait günlük sayfasındada anasayfada olduğu gibi yer alacak ancak yazının başlığına yada devamını okuya bastığınızda tamamını okuyabileceksiniz.

 

 

KATAGORİYİ BELİRLEME

 

Yazımızın editöre yapıştırdık yada yazdık devamını oku kısmını belirledik şimdi bu yazının hangi katagorude yer almasını istiyorsak editörün hemen altında  yer alan katagori kısmının karşısındaki kutucuğa tıkladığımızda tüm katagorileri görebiliriz buradan kendi adımızı taşıyan katagoriyi tıklayarak işaretliyoruz. Eğer serbest yazı , hukuk rehberi ve diğer katagoride bir yazı ise o katagorileri seçiyoruz.

 

 

YAZININ ANASAYFADA YAYINLANMASI

 

katagoriyi belirledik hemen altında yer alan öne çıkan  yazısının karşısında ki kutucuğu tıkladığımızda EVET ve HAYIR çıkacaktır. yazımızın anasayfada belirlediğimiz bölümünün yayınlanmasını istiyorsak EVET tıklayarak işaretliyoruz. Bu tercihi yapmadığımız da anasayfada yazımız görünmeyecektir. sadece kendi sayfamızda görünecektir.

 

 

arama motorlarında yazınızın daha çabuk çıkması için anahtar sözcükler kullanabilirsiniz.

 

 

Bu bölümde yazımızı kaydetmeden önce yapıştırdığımız yazımızın yukarıda anlattığımız gibi böyutunu rengini ve duruşunu belirlememiz için fare ile tamamını seçebileceğimiz gibi  editörden aşağıda ki resimde ki gibi TÜMÜNÜ SEÇ düğmesinden yazının tamamını seçebiliriz. Seçtiğimizde aşağıdaki gibi mavi bir ekran gelecektir.

 

 

YAZIMIZI SAĞA DOĞRU ÇEKME(SEKME ARTIRMA)

 

yazımızın editörün biraz daha sağa doğru yer almasını sitiyorsak SEKME ARTIR düğmesi ile yazıyı bir sekme sağa çekebiliriz. her tıklamada biraz daha sağa çekeriz. hemen karşısındaki sekmeyi azalt düğmesi ilede yazıyı sola doğru taşıyabiliriz.

 

 

İstersek yazımıza ifadeler , tablolar ekleyebiliriz ..

 

 

ÖN İZLEME

 

Yazıyı göndermeden aşağıdaki resimde ki gibi ön izleme düğmesi ile yazımızın görünüşünü görebiliriz.

 

 

Bütün bunları yaptıktan sonra KAYDET düğmesine tıklayarak yazıyı kaydediyoruz.

 

 

Editöre resim ekleme:

 

Resim eklemek için ik yol bulunmaktadır

 

             1- Siteden fare sağ tuş "resmi kopyala" tıklıyoruz kopyaladığımız resmi editörün istediğimiz yerine farenin sağ tuş "yapıştır" ile yapıştırıyoruz. İstersek fare sol tuxş ile resmi tutup istedğimiz yere taşıyabiliriz.

 

2- İkinci yol editörün altında yer alan "RESİM" açılan pencerede site için kullanılan resim klasörleri ve resimler görünmektedir. Bu resimleride kullanabileceğimiz gibi bilgisayarımızda ki bir resmi eğer editöre taşıyacaksak resmi buraya yüklememiz gerekir. Bunun için açılan pencerenin en altında "dosya yükle" yada "dosya seç" düğmesini tıkladığımızda bilgisayarımızda alacağımız resimin bulunduğu klasörü açarak resimi bulduktan sonra resim üzerine iki kez tıklıyoruz. yada tek tıklayıp aç düğmesine tıkladığımızda dosya açılan resim penceremizde görünür hemen altında bulunan yükle düğmesine tıkladığımızda bilgisayardaki resim site klasörüne yüklenecektir. yüklediğimiz resim üzerine bir kez sol tıklatıp en üst tarafta yar alan "ekle" düğmesi ile editöre gönderiyoruz.. 

 

YAZIYI YENİDEN DÜZENLEME

 

Gönderdiğinız yazıyı değiştirmek istiyorsak yazımızın sağ tarafında kağıt kalem işaretine tıklayarak editörü tekrar açarak yazımızı istediğimiz şekilde yeniden düzenleyebiliriz.

 

Çıkacak sorunlar için sitemizin FORUM bölümünü tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Güzel paylaşımlar dileği ile..

 

GÖNDERİLEN YAZININ ONAYI

 

Sitemize sürekli yazı gönderen  dostlarımızın yazıları  onay almaksızın sitede  kayıt etmeleri ile birlikte yayınlanacaktır. Ancak  sitemize yeni katılan üyelerimizce Sitemize gönderilen yazı , şiir vs. sitemizin güvenliği açısından incelendikten sonra  onaylanarak  yayınlanacaktır. Bu durum çok değerli dostlarımız yönünden eminim anlayışla karşılanacaktır. Çünkü siteye üye olduktan sonra sitemize gönderilecek uygunsuz bir yazı , resim sitemiz olduğu kadar sitemize teveccüh gösteren dostlarımızı da üzecektir. Bu nedenle böyle bir uygulama yapmayı uygun bulduk.

 

MESAJ PANOSUNUN KULLANIMI

 

Sitemize üye olduktan sonra sağ menü sütununun ilk sırasında MESAJ PANOSU Menüsü ile size aşağıda ki gibi görünecektir.

 

MESAJ PANOSU

 

Gelen Kutusu: 0

 

Yeni Mesaj

 

Gelen kutusu

 

Size gelen kaç adet mesaj olduğunu gösterir. Yeni mesaj geldiğinde gelen kutusunun üzerinde yeni mesaj var başlığı ile size yeni mesaj geldiğinde uyarı verecektir.

 

Kişiler

 

Bu bölüm mesaj panosunun önemli bir bölümüdür. Kişiler linkine tıkladığımızda açılan sayfada Yeni kişi listesi oluştur linki yer almaktadır. Buna tıkladığımız da bir tablo ile karşılaşırız. Burada ki tablo toplu mesaj göndermelerde bir grup oluşturarak tek bir seçim ile bu gruptaki üyelere mesaj gönderme imkanımız olmaktadır. Bu grubu oluşturmak için isim kısmına grubun ismini yazarız bundan sonra hemen aşağıda bulunan sağ tarafta yer alan liste site üye listesidir. Üyelerden kimleri belirlediğiniz gruba dahil etmek istiyorsanız fare ile üzerine gelip iki kez tıkladığınızda sol tarafta ki tablaya kopyalanır. Bu şu demektir buraya kopyalanan kişiler sizin toplu mesaj gönderme listenizi oluşturacaktır. Listeye daih edeceklerimizi belirledikten sonra Gönder butonuna tıkladığımız da artık grup oluşmuş demektir.

 

Ayarlar

 

Bu bölümde ise mesaj ayarlarını istediğiniz gibi ayarlarsınız. İsterseniz size gelen mesajlar e mail adresinize bildirilir. İsterseniz siz sitede olmadığınız da otomatik olarak sizin belirlediğiniz metin size mesaj gönderen üyeye gitmesi sağlanır.

 

Yeni Mesaj Gönderme

 

Yeni mesaj göndermek için tıkladığımızda yeni mesaj editörü karşımıza çıkacaktır. Kime bölümü tahmin edeceğiniz gibi kime mesaj göndereceksek onun ismini yazmamız gerekmektedir. Kime mesaj göndereceğimizi biliyorsak üyelerin rumuzlarını aralarına virgül koyarak yazabiliriz. Ancak bilmiyorsak yeni mesaj sayfasında sağ üst tarafta Üyeleri Göster ve Kişiler sekmesinin yer aldığını göreceksiniz. Üyeleri göstere tıkladığınızda Kullanıcı Listesi açılacak altındaki kutucuğa tıkladığımızda üyelerin isim listesi yer alacaktır. Buradan mesaj göndereceğim üyelere sırası ile bir kez tıklatıp kime bölümüne aktarabiliriz. Eğer daha önce belirlediğimiz mesaj grubumuza mesaj göndereceksek Kişiler kutucuğuna tıkladığımızda burada daha önce oluşturduğumuz grup ismini tıkladığımızda kime bölümüne grubumuz eklenecektir.

 

Kime mesaj göndereceğimizi belirledikten sonra mesaj bölümüne de yazacağımız mesajı ekleyip istersek mesaj editöründeki değişik ikonları ifadeleri ve renkleri tercih edebilir mesajımızı daha renkli hale getirebiliriz. Bundan sonra sol alt kısımdaki GÖNDER tıkladığımızda mesaj karşı tarafa gidecektir.

 

Menüler

 

Sitemizdeki menüler sitenin anasayfasın da sağ , sol ve üst sütunlara yerleştirilmiştir.

 

Ana Menü:

Bu menüde ayrıca iletişim bölümü vardır. Burada İletişim linkine tıklayarak bize mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca Ziyaretçi defteri ne tıklayarak site ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bölüm Dizinleri Menüsü:

 

Bu Menü de bölümlerde yer alan şairlerin dizini , şairlerin şiirlerinin dizinine ve kaç kez okuna ilişkin istatistikler ile birlikte ulaşabiliriz. Diğer bölüm dizinlerinde ise yazılan yazıların topluca dizinleri ve tıklanma sayısı görülecektir. İstenilen yazıyı tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Üst Menü:

 

Burada bölümlerde yer alan şiir ve yazılar yer almaktadır. Bu yazı ve şiirlerin devamını görmek için sayfanın en altında sonra sonraki tıklayarak yada diğer makalleler kısımına tıkyabilirsiniz. Böylece diğer yazılara ulaşabilirsiniz.

 

Arama:

 

Arama butonundan site içi arama yapabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Defteri

 

Ana Menü de yer alan ziyaretçi defteri site ziyaretçilerinin sitemiz hakkında görüş ve düşüncelerini yazması için tasarlanmıştır.

 

Yorum Yazmak

 

Sitemizde yayınlanan şiir ve yazıların altında yer alan yorum ekle butonundan o şiir ve yazılar hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Facebook,Google+ ve Tweet’de Paylaşım

 

Yazı ve şiirlerin hemen altında sağ tarafta yer alan facebook beğen , yada Tweet butonlarına tıklayarak şiir ve yazının linkini facebook ve tweet sayfanızda paylaşabilirsiniz.

 

Yazı ve Şiirleri Arkadaşlarınıza göndermek ve yazdırma seçenekleri

 

Yazıların hemen sağ üst köşesinde bulunan simgelere tıklayarak yazıyı yazdırabilir arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca yazı başlığının hemen üstündeki simge ile de üye olarak siteye yazdığınız yazıları düzeltme imkanınız bulunmaktadır.

RESİM GALERİSİNE RESİM YÜKLEMEK

A-DAHA ÖNCE BELİRLENMİŞ KATEGORİLERE RESİM YÜKLEMEK

Ana sayfa da Ana Menü modülünde bulunan Resim Galerisi tıklayarak resim galerisine giriş yaparak  buradan resim yükleyeceğimiz kategoriyi belirleyip tıklıyor ve resim kategorisini açıyoruz. Burada daha önce yüklenmiş resimleri ve en alt kısmında       butonu kendiliğinden gelecektir.   butonu açık gelmemiş ise yükle butonuna tıklayıp yükleme pozisyonuna getirebiliriz.  Yükle sayfasında en alt da    butonuna  tıkladığımızda bilgisayarımızdaki resimlerden yükleyeceğimiz resmi seçerek tıklatırız. Ardından  butonuna tıkladığımızda artık o kategoriye resminiz eklenmiştir.


B- KENDİ KATEGORİMİZİ VE ALT KATEGORİMİZİ BELİRLEYEREK KENDİ PANELİMİZE RESİM EKLEMEK

 

Resim Kullanıcı Paneline giriş yapıyoruz. 

Öncelikle resimleri yükleyeceğimiz kendimize ait bir Ana kategori belirliyoruz.  Örneğin Mustafa Kara Galeri gibi… İstediğiniz ismi belirleyebilirsiniz. Bunun için panelde butonunu tıklayıp ana kategorisini alt taraftaki kısma ekliyoruz.İsmi belirledikten sonra  butonunu tıkladığımızda artık resim yükleyeceğimiz ana kategori belirlenmiş oldu.  

Ana kategoriyi  belirledikten sonra istersek bu ana kategoriye alt kategoriler ekleyebiliriz. Bunun için paneldeki  butonuna tıklayıp istediğimiz ismi belirleyip  bu alt kategoriyi hangi ana kategoriye ekleyeceksek panel sağ taraftan kategori seç tıklayıp seçerek bu ana kategorinin alt kategorisini     oluşturuyoruz. Örneğin Konya Resimleri gibi..

Ancak alt kategori oluşturmak için öncelikle hangi ana kategoride alt kategori oluşturacağız panelin sağında yer alan kategori Seç düğmesinden tıklayarak belirleyebiliriz..

 

 

Aşagıda ki gibi ana kategoriye Mustafa Kara Galeri olarak belirleriz..

alt katagoriyi ekleyeceğimiz ana kategoriyi belirledikten sonya aşağıda olduğu gibi alt kategoriyi de istediğimiz bir ismi yazarak belirleriz. Örneğimizde biz Konya Resimleri olarak belirledik..

 

Alt kategoriyi yazdıktan sonra panelin altında   düğmesine tıklayarak alt kategoriyi oluşturduk. Aşağıdaki gibi belirlediğimiz alt kategori artık panel  sayfamızda yer almaktadır.

 

Şimdi sıra resim yüklemeye geldi. Bunun için öncelikle hangi kategoriye resim ekleyeceğiz bunu panelin sağ tarafındaki kategori seç tıklayarak örneğimizde olduğu gibi Mustafa Galeri- Konya Resimleri  olarak belirledik.. Bu daha önce kaydettiğimiz için seçeneklerde bulunmaktadır. Aşağıda göründüğü gibi..

 

Resmi yükleyeceğimiz kategoriyi belirledikten sonra panelin yukarısında yer alan    düğmesine  tıkladığımızda aşağıdaki sayfa açılacaktır. Buradan    düğmesine tıklayarak bilgisayarımızda yükleyeceğimiz resmi belirledikten sonra   düğmesine tıklayarak resmi yükleriz. Bu resmin büyüklüğü internet hızı ve bilgisayarımızın performansı ile orantılı olarak bir süre sonra resim artık yüklenecektir.

 

Resim yüklendikten sonra aşağıda ki gibi panel sayfamızda yer alacaktır.

 

 

Yukarıda görüldüğü gibi yüklediğimiz resim kendi kullanıcı panelimizde görünecektir. Ayrıca Site Resim Galerisi içinde kategoriniz ve resimleriniz yerini alacaktır. İstediğiniz kadar resim yükleyebilirsiniz.

Daha sonra ki resim kullanıcı paneline  girişleriniz de isterseniz yeni alt kategoriler ekleyerek bu alt kategorilere de yada önceki belirlediğiniz alt kategorilere istediğiniz resimleri yukarıdaki işlemleri tekrarlayarak yükleyebilirsiniz.

 

 

Bu konuda  sorularınız için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  a mail gönderebilirsiniz. 

 

Yorum Yapabilmek için Siteye Kayıt olmanız gereklidir.

Siteye Kayıt için Tıklayınız.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top